Diyet ve Zayıflama

Bölgesel İncelme Yöntemi

  • 05 Ocak 2022
  • 30 kez görüntülendi.
Bölgesel İncelme Yöntemi

Bölgesel İncelme Yöntemi Hepimizi her istediğimizi yemek ama hep zayıf kalmak isteriz. Henüz böyle bir teknoloji mümkün olmasa da, doğumdan kalan ya da diyet yapsanız da kurtulamadığınız fazlalıklardan bölgesel incelme yöntemleri ile kurtulabilirsiniz. Bayanlar için teknolojinin gelişmesinin şüphesiz en güzel sonuçlarından birisi olan bölgesel incelme ismini ilk kez “liposuction” ile duyduk. Daha sonra bu alanda yapılan çalışmalar geliştikçe farklı isimler farklı yöntemler de duymaya başladı. Bölgesel incelme alanında yapılan en yeni çalışmalar sonucu ortaya çıkan Zeltiq CoolSculpting yöntemi, yağları soğutarak yok etme yöntemine dayanıyor.

Bölgesel İncelme Yöntemi

Yazıda Neler Var?

Kan dolaşımını etkilemeden, ayrıca bölgedeki herhangi bir doku zarar görmeden, direkt olarak yağ hücrelerine ulaşılması üzerine programlanmış olan Zeltiq CoolSculpting, bölgesel incelme yöntemlerinden kesin ve büyük ölçekli sonuçlar bekleyenler için ideal. İkinci aydan itibaren gözle görülür sonuçlar elde edebileceğiniz bu bölgesel incelme yöntemi ile, yıllardır hayalini kurduğunuz o muhteşem fiziğe kavuşabilirsiniz.

Zeltiq CoolSculpting

Bölgesel İncelme Yöntemleri

Bölgesel İncelme Yöntemleri

Zeltiq CoolSculpting yöntemi, işleminyapılacağı bölge ya da bölgelerin doktor tarafından belirlenmesi ile başlıyor. Yağ hücrelerinin soğukta yaşayamamasından yola çıkılarak geliştirilen bu yöntem, uygulama yapıldıktan sonra, yağ hücrelerinin yavaş yavaş eriyerek karaciğer yardımı ile vücuttan atılmalarını sağlıyor. Bölgesel yağlanma sorunu yaşayan, daha önce uygulattığı bölgesel incelme yönteminden memnun kalmayan, diyet ve egzersizle uygulama sonuçlarını koruyabilecek olan herkesin güvenle yararlanabileceği bu yöntem, 15 yaşından büyükler için uygundur. Diyet ve spor yapmanıza rağmen bölgesel yağlanmalarınızdan kurtulamıyorsanız, siz de Zeltiq Coolsculpting uygulamasını tercih edebilirsiniz.

Bayanlar günümüze değin birçok makyaj yapma tekniği denediler. U makyaj tekniklerinden bazıları başarılı bir şekilde sonuçlanıp trend makyajlar haline gelirken, bazıları ise çok fazla sevilmedi. Sevilen ve farklı bir görünüm yakalamalarına yardımcı olan Porselen Makyaj ise 2016 makyaj trendleri açısından çok sevilen ve özellikle de davetlerde sıklıkla uygulanan makyaj oldu. Bilmeyen bayanlar için porselen makyajın tüm detaylarını anlattık.

Porselen Makyaj Yapmak için Aşamalar

Porselen makyaj yapabilmek için makyaj malzemelerinizi elinize almadan önce yüzünüzde tüy bırakmamanız  gerekiyor. Cımbız ve ip ile bıyıklarınızı, kaşlarınızı alarak fazla tüyleri ortadan kaldırmaya çalışın. Böylece daha doğru bir makyaj yapmış olacak çekici görünüm yakalama şansınız artacak.

  • Peeling uygulaması yaparak cildinizde yer alan ölü derileri tamamen yok etmiş olursunuz.
  • Yüz bölgenize nemlendirici sürdükten sonra makyaj bazı kullanıp hataları giderin.
  • Daha sonra sırası ile likit fondöten, akneler için pudra ve morluklar için kapatıcı sürün.
  • Göz farı için baz kullanın, bu sayede uzun ömürlü makyaj yapmış olursunuz.
  • Takma kirpiklerinizi takıp siyah renkteki rimelinizi sürüp naturel görünümlü bir allık kullanın.
  • Açık renk göz makyajı yaptıysanız koyu tonlarda bir ruj kullanmayı tercih edin.
  • Makyaj sabitlemesi için sprey kullanarak makyajınızı tamamlayın.


Diyet Seti Google News
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.