Diyet ve Zayıflama

Cildiniz Yaza Hazır Mı?

  • 15 Nisan 2022
  • 29 kez görüntülendi.
Cildiniz Yaza Hazır Mı?

Cildiniz Yaza Hazır Mı? Kış boyunca cilt kuruyor ve olduğundan da yorgun görünüyor. Baharın kendini gösterdiği şu günlerde derin bakım yaparak yaza hazırlamanız gerekiyor.

Hangi işlemleri yaptırabilirsiniz;

Arındırma için Salt Facial işlemi yaptırabilirsiniz. %100 deniz tuzu kullanılarak ve tahriş etmeden cildi ölü hücrelerden arındırıyor. İkinci aşamada ultrason yardımı ile antioksidanlar, multivitaminler ve hyalüronik asit uygulanıyor. Cildin üç kat altına, iki kez nüfuz eden yöntemde cilt daha genç ve sağlıklı görünüyor. Son aşamada dört farklı boyu olan LED teknolojisi kullanılarak kolajen üretimi artıyor. Cilt pigmentleri eşitleniyor , doku hasarı azalıyor ve cilt hücreleri yenileniyor. 2 ile 4 seans arası önerilen işlem, 7-14 gün arasında tekrarlanıyor.

H100 aşısı yüz, boyun, gıdı, dekolte ve el üzerine uygulanıyor. Yüksek oranda hyalüronik asit, vitaminler, amino asitler, peptidler ile en güçlü antioksidanlardan olan mannitol içeriyor. Mannitol, hyalüronik asidin dokudaki ömrünü uzatıp ödem çözüyor. Ayrıca ciltte su tutarak nem kaybetmesini önlüyor, böylece elastikiyeti artırıyor. Yüzdeki mimik çizgilerini ve kırışıklıkları açarak deriyi doğal yolla doldurup, sıkılaştırıyor.

Pro Deep 3 kolajen bakımı ile sadece 30 dakikada cildiniz ipeksi olabilir. Kolajen üretimini tetikleyerek cilde elastikiyet kazandıran bakımda cilt daha sıkı ve genç görünüyor. Yüzdeki ince çizgilerin azalmasını, yüz ovalinin toparlanmasını ve çene hattının belirginleşmesini sağlayan yöntem 6-8 seans arasında uygulanıyor.

Güzelliğe uzanan yollar bitmiyor, bu yöntemlerin yanında birçok farklı yöntem kullanılıyor. Hangisine ihtiyacınız varsa biran önce harekete geçmenizi öneririz.Diyet Seti Google News
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.