Diyet ve Zayıflama

Oksijen Terapi Nedir?

  • 30 Ekim 2021
  • 37 kez görüntülendi.
Oksijen Terapi Nedir?

Oksijen Terapi Nedir? Estetik kategorisinde yazmış olduğumuz estetik ile ilgili olan bu yazıda sizlere oksijen terapi nedir? nasıl yapılır ilgili bazı bilgiler verilecektir.

Oksijen Terapi

Oksijen kanlarda alyuvar vasıtası ile dokulara taşınmakta olup ve dokulardaki görevini yürütmektedir. Kanlarda dolaşan oksijen yaşın ilerlemesiyle stresle, sigara kullanımı, şişmanlıkla, ilaç kullanımları ve bilinçsiz yapılan diyetler ile, teknolojik iş ortamlarıyla veya diğerler sebeplere bağlı olarak belirgin bir ölçüde azaltabilmektedir. Beden ve Doku sağlığının azalmasının sebeplerinden birisi de Oksijen azalmasıdır. Yaşam enerjisini azaltmakta, yaşlanmayı sağlamaktadır. (Hiperbarik Oksijen Tedavisi)

Yaşlandığımız zaman tüm dokularımızda olduğu gibi cildimizde de oksijen seviyesi azalır ve bu eksiklikle cildimiz sağlığını, gençliğini, estetiğini sürdürmekte güçlük çekmeye başlar ki, bu an yaşlanmanın belirtileri fark edilmeye başlandığı andır.

Oksijen Terapisi Nasıl Yapılır?

Oksijen terapisi nasıl yapılır? Atmosferden elde edilen hava natural oksijen, yaşlanmaya başlamış bedenlerde, ergenlik döneminin akne (sivilce) problemlerinde, sigaranın bedende oluşturduğu zararlı etkilerin azaltılmasında son derece yaygın bir kullanıma sahip olmasıdır. Ortamımızdaki oksijen bir oksijen jenaratörü ile zenginleştirilmiş halde üretilmekte olup ve cildin derinliklerine, hücreler arasındaki mesafelerle beraberinde A,E ve C vitaminleri ile birlikte gönderilmektedir. Evde oksijen tedavisi nasıl yapılır sorusuna yakın zamanda da makale yazacağımızı siz ziyaretçilerimize bildirmek isteriz.

Oksijen vitaminlerle birleşen gücü özellikle yaşlılık belirtilerinin azaltmasında kullandığımız çeşitli bir (antiaging terapilerde) başarıya daha iyi başarı katmayı başarmıştır. Cildin derinliklerine oksijen ile birlikte birleştirilmiş vitaminler ve mineraller gönderildiğinde yaşlılık belirtilerinde bir kaçış başlar. Dolayısı ile bu yöntem ile daha çok soluyan ve daha çok desteklenen deri ile gençliğin belirtileri cilt yüzeyinde görülmüştür. Güzellik ve estetik merkezinden oksijen terapisi hakkında detaylı bilgi ve Oksijen Terapi fiyatları konusunda bilgi alabilirsiniz.Diyet Seti Google News
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.